Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tatra 805setkání 2010

2. 8. 2010

DVD Z Tatra 805setkání je možno objednat u kameramana Pavla

holywud@seznam.cz , cena 110 Kč + dobírka

Tak  máme za sebou další sraz kačenek na Radarce.

Možná díky počasí minulého týdne se nás sešlo jen něco kolem stovky lidí , osmnácti kačen , jedné Tatry 111 a jednoho Kozla , ale  o to víc jsme si to užívali. Komorní rodinná akcička založená ne na kvantitě, ale na dobré náladě , pohodě a ochotě lidí bavit se a hrát si.

Páteční příjezd loňského plaváčka ,

Obrazek

volná zábava, čas na povídání , posezení ,  promazání všeho co bylo třeba......

                                          Sobotní zachmuřené ráno

Obrazek

                                             srpnový sníh na radarce

Obrazek

směna u kuchyně , kde už jsme se ukrývali před srpnovým sluníčkem

Obrazek

stanoviště střelby

Obrazek

hod duší T805 na vodní cíl, hod kostkama, testík znalostí , prohlídka rozhledny Babylon , krásná panoramata Dalešické přehrady,prohlídka Mohelské hráze s odborným výkladem... tak nějak to vypadalo.Vyhlášení vítězů a následný odvoz výherce na letiště do Třebíče k převzetí  ceny -  vyhlídkový let ultralajtem nad trasou Tatra setkání , večer se skupinou Tri Band , koupání v bazénu , rodinné zázemí u Jirky na Radarce a nakonec i to počasí nebylo až zas tak špatné .

Děkujeme všem co se podíleli na snad zdárném průběhu akce a všem co dorazili .

výsledková listina:

1.Jirka Pospíšil

2.Tomáš Chadim

3.Petr Šmrdla Vošmera Vodník

4.Josef Vanžůra

5.SDH Sokolnice

6.Vlasta Hanulík

7.SDH Starý Plzenec

8.SDH Skalice

9.Michal Hanulík

10.SDH Pozďatín

11.Míra Janko

12.Karel Kocáb

13.Vláďa Štarha

více fotek na www.vvcbreznik.rajce.net

paráda Tomáš nezklamal tady jsou jeho fotky :

 tydyt | Tatra 805 setkání

fotky od Zuzky Hanulíkové

http://zuza805.rajce.idnes.cz/Setkani_Tatra_805_30.7._-_1.8.2010/

****************************************************************

Obrazek

 TATRA 805 setkání

prosím, prosím do přihlášky nahlašte počet lidí ať máme pro všechny dost něčeho dobrého do bříška. DĚKUJI.

   VVC Březník pořádá 30.7-1.8. 2010 další setkání příznivců kačen všech modifikací a stáří .Akce se koná ve výcvikovém  středisku Jirky Introviče ,,RADARKA“ v Koněšíně u Třebíče.Čeká Vás jízda v duchu naučných přírodovědných vyjížděk Březnického klubu a Zlomené      poloosy  podle itineráře krásným okolím Dalešické přehrady, plnění úkolů ,terénní vložka , umělý polygon, pro zájemce adrenalinové zážitky, setkání se starými i novými kamarády –majiteli kačenek, spousta povídání  ……..  prostě tak jako loni – pohodový víkend. Setkání je třídenní s možností prodloužit si pobyt na Radarce  a využít některou z nabízených činností- adrenalinové sporty, koupání v nedaleké Dalešické přehradě (2 km), plavba parníkem, Dalešický pivovar . . . . . . .Ubytování ve vlastních vozech, stanech , nebo ve vojenských stanech dle domluvy.  Možnost vlastní stravy , nebo  stravování v areálu za přijatelné ceny.

termín  30.7.-1.8.2010

cena     stejná jako loni - 300 Kč/osoba, děti do 15 let 150Kč,cena obsahuje pronájem kempu, sobotní oběd na trati ,částečné pokrytí nákladů na akci

další info   ředitel soutěže Ivan Bazala  tel.774 710 885

představení místa na www.introvic.estranky.cz Jedete na sraz do polních podmínek, proto je nutné mít svoji výbavu na přežití - stany,přístřešky, spacáky, ešusy, vše co je pro vás nutné ke třídennimu bivaku. K dispozici jsou sprchy, toalety, vojenské velké stany , polní občerstvovna. Je tady krásně, ale určitě TO NENÍ ****HOTEL!!!

co se děje dál???

19.6.jsme měli brigádu - od rána jsme vyřezávali a připravovali nejhorší úsek cesty ,tak aby se tam vešly kačeny a nepotrhaly si plachtu nebo nezničily lak.Tvořili jsme dřevěné pontony,které budou sloužit na přejetí močálku.20.6.proběhla kontrola itineráře a monitorování přerostlých větví a křovin - díky polomům a vymletým koritům, které nám připravilo deštivé počasí minulého týdne ,se trošičku trasa změnila ,ale vše po úpravách bylo a je sjízdné . Další brigádu chystáme na 10.7., kdybyste se měli doma nudit ,přijeďte nám pomoct.pro upřesnění : setkání je pro ty co milují své TATRY i s nějakým šrámem.Bohužel není v naší moci odstranit všechny větvičky v lese, každou louži a kámen , takže je na každém, jestli terén jede , nebo zda bude pouze na základně, nebo jestli vůbec přijede.3.7. - oprava strženého mostku vodou v lese u Popůvek  4.7.prořezávání a stříhání cesty na Tatra 805setkání11.7. snad už poslední brigáda

 

Náhledy fotografií ze složky Tatra 805setkání 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář