Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevírání jara Třebíč

25. 4. 2010

Pořekadlo ,,Štěstí přeje připraveným " možná platí vždycky, ale já pro dnešek tvrdím ,,vyjímka potvrzuje pravidlo"!!.Ráno před výjezdem na akci jsem si ,,pro jistotu " vymazala z paměti foťáku všechny fotky , dala nabít baterku do mobilu a foťáku , aby bylo všechno připravené......Mobil přestal fungovat asi po čtvrt hodině jízdy na benzince ve Vysokých Popovicích kde jsme měli sraz.,(vlastně jsme ho skoro  nepotřebovali - máme silný hlas,tak jsme se dovolali do Zbýšova, Březníku i do Náměště.Peťa nemohl řídit , protože ho bolely mooooc ručičky po včerejší práci, Karel zadřel??? kačenu a vzdal to, Tonda čekal bez vozidla v Náměšti a Ivan se záhadně přesunul z Modré do Třebíče.Na přesun Popovice - Třebíč zůstal Dušanův kozel a Oldovo ARO. Hurááá už vyjíždíme od rybníku v Náměšti na Třebíč.

Karlovo náměstí je plné veteránů a lidiček a my děláme slavnostní kolečko jen abychom našli kudy k nim.Dva schodky to spravily a my jsme na místě.Jdu fotit !!!

Hm, to je divné ???Foťák se neotvírá , nejede ...! Aha , baterie leží doma v nabíječce.A pak že není krásně na světě.Když se daří, tak se daří . TOTO FAKT NIKAM NEVEDE !!!!

No nic , vyjíždíme dle itineráře , kterým se chtěl Ríša asi pomstít nám pomalu hledajícím a chápajícím, na trať.Cíl jsme našli ne podle itineráře , ale  podle vůně smažených dobrých vepřových řízků z STK Dolní Vilémovice a díky znalosti terénu bývalého šofera autobusu.Vyhlášení vítězů , rozloučení a pokračujeme na radarku.Tam vládne pohodička a klídek.Posedíme, poklábosíme a startujeme směr domov.

Díky třebíčáci za otevření jara - snad už bude jenom krásně.

fotky jsou do Petra a někdo prosím pošlete odkaz na další.

 

Náhledy fotografií ze složky Otevírání jara Třebíč(43)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář