Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dukovanské okruhy 2009- novoroční jízda

20. 1. 2009

Trošku sněhu, hodně mrazu ,sem tam mlha že i ptáci chodí pěšky - ideální podmínky na novoroční jízdu.

Tak jsme se zase sešli po roce na novoroční jízdu. Tentokrát ji nachystal Jarda Kořínek za pomoci VVC a ARO teamu  a poznávali jsme krásy Dukovanských okruhů. V 10 hodin startovalo první z 35ti vozidel a vyrazilo dle malovaného itineráře směr mohelská hráz, polem, lesem,  na  rozhlednu Babylon . Po malém občerstvení v ,,občerstvovně  U kance " se pokračovalo na Hadcovu step. Po cestě jsme si trošku hráli, házeli míčky do vandlíku, tahali na laně UAZ , zjišťovali a opisovali záludné otázky z infornačních tabulí. Posledním z úkolů byl hod kroužků na flašku,ale protože byla prázdná a neměli jsme motivaci ,moc dobře to nedopadlo.

Po zhruba asi 30ti kilometrech jsme dorazili do cíle a tím byla restaurace u Staňků v Mohelně.

Tady na nás už netrpělivě čekal Ivan, aby mohl zahájit besedu ing.Jiřího Fialy,, Mille Miglia ". Poutavé vyprávění o automobilových závodech v Itálii doprovázené promítáním.Následovalo vyhlášení výsledků ,předání dárků vítězům ( tím děkujeme všem sponzorům ) a pak už se jen a jen klábosilo .

Přestože bylo občerstvení na Babylonu , neodolali jsme a pečená kolénka pana hospodského provoněla sál .(teda ta kolénka byla vepřová  ).  

Děkujeme Vám všem  že jste dorazili, chovali se tak jak jsme zvyklí ,nejezdili mimo trať a netropili to co neměli . Těšíme se na Vás na další společné akci .

Také  děkujeme p.senátoru Jonášovi ,že nás poctil návštěvou a prožil s námi jeden volný den.

 

Náhledy fotografií ze složky Dukovanské okruhy 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář