Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří v PBS V.Bíteš a zakončení sezony VCC Třebíč

3. 10. 2009

Na pozvání manažer teamu První brněnské strojírny ve Velké Bíteši jsme přijeli v sobotu 3.10. ráno na " Den otevřených dveří ".Naším úkolem bylo uvařit v polní kuchyni čaj a vystavit vozidla. Popravdě řečeno dorazili jsme už v pátek večer, abychom s vypětím všech vlastních i vypůjčených sil postavili stan, který měl premiéru.HRůůůůůza.!!!!!! Tímto děkujeme Mírovi z Pardubic, který se nám chtěl asi pomstít .....

Sobotní ráno nás přivítalo mrazivým sluníčkem, ale na zimu nebyl čas, protože úderem osmé hodiny začaly proudit neutuchající davy lidiček a my doplňovali pohárky s čajem na naše stoly , které měly taky premiéru.Lidičky prohlédli fabriku, naše veterány a při nastartování prvního vozidla ,se začaly tvořit zástupy nejdříve dětí a potom i rodičů, kteří se vrátili do dob svého mládí a nasedali do vozidel a nechali se společně vozit po prostorách fabriky.Úsměvy na tvářích ,výskot a nekonečné fronty, které by nám mohl závidět leckterý provozovatel pouťových atrakcí - 1100 lidiček  potvrzovaly,že jízdy jsou fajn.Úderem 12 hodiny opustili návštěvníci fabriku a nastal čas, aby se svezl i pesonál kuchyně , který všem podstrojoval chutnými párečky.

Po nezbytném uklizení našeho stanoviště se kolona vozidel vydala na přesun Velká Bíteš - Třebíč Polánka.

Obrazek

Tady se přátelé z VCC Třebíč loučili se sezonou chutným guláškem a Diverzanti s Brandenburgu ukázkou " Jak jsme oloupili amíky".Kousek přinášíme na videu.

 

foto i na www.vvcbreznik.rajce.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář