Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dalešice 27.-29.6.2008

26. 6. 2008

Zítra vyrážíme na radarku,čeká nás noční jízda s překvapením,v sobotu malá vyjížďka okolím Mohelna a večer noční plavba parníkem po Dalešické přehradě.UVIDÍME !!!A už to začíná!!!!!!!Trošku se nám to zamotává,něco nebude,něco přibude..... možná bude veselo.Ale my si to nenecháme pokazit.Za čtyři hodiny SE POTKÁME.

Cítíte tu vůni guláše,co pro nás Jirka už míchá????

Je neděle odpoledne a my už jsme všichni zase zpátky z radarky.Moc nás nebylo,něco kolem 25.Při páteční noční jízdě jsme museli z důvodu výpadku proudu na zámku v Budišově improvizovat,ale o výstavu ptáků jsme nepřišli-mužská část výpravy je skvěle imitovala.Po asi tříhodinové jízdě jsme se vrátili na radarku,poseděli,pozpívali a ráno vyzkoušeli střelbu z luku a vyrazili na sobotní návštěvu Babylonu,Hadcové stepi,výstavu obrazů v mohelském mlýně a jeli si odpočinout.

A chystáme se na odjezd na parník .Jenže!!!Aby toho nebylo málo,parník nemůže vyjet - vadný starter.Co by to bylo za veteránisty,kteří si neumí poradit s veteránem a tak slova,,MÁTE ŠTĚSTÍ ŽE JDU ZROVNA KOLEM"se opět potvrdila,chlapi z VVC a AROteamu vyměnili vadný starter za nový,který pohotově sehnali a k lodi dopravili Pepa a pan Bohuslav a parník přesně na den,kdy před třiceti lety napustili přehradu, s náma nakonec vyplouvá na okružní plavbu po Dalešicích.

Do třetice všeho -ten skvělý guláš od Ivy a Honzy nevydržel vysoké teploty a tak nám zbyly párky.Škoda .Pomalu si začínáme zvykat,že tenhle víkend není normální.

Přesto všechno chceme moc poděkovat Jirkovi Introvičovi a jeho týmu,že se o nás nonstop starali od pátku až do neděle a poskytnul nám

radarku k naším víkendovým radovánkám.

Mějte se všichni krásně a zase někdy někde nashledanou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sikluv mlyn

(dominika, 17. 6. 2009 7:57)

ahoj lidicky jak jde zívot me dobre a tobe chacha chacha
ahoj lidicky dominika

odkaz

(...., 1. 7. 2008 11:28)

foto je na www.rajce.net vvcbreznik

odkaz

(......, 30. 6. 2008 21:19)

další foto je na rajčeti ,tak tam můžete mrknout