Jdi na obsah Jdi na menu
 


...a zase v Bystřici

31. 12. 2010

Právě jsme se vrátili z další Františkovy SUPER silvestrovské vyjížďky .

Ve složení Mirek,Dušan,Ivan ,Míša a jediný člen 3.průzkumné jednotky Kralice Štěpa jsme již po několikáté absolvovali silvestrovskou jízdu Franty Proseckého krásným okolím Bystřice nad (nebo pod? to nikdy nevím) Perštejnem.

Tradičně na parkovišti před Penny marketem na nás čekalo uzené masíčko , chlebíčky, čajík, horká kávička, zákusky , pro neřidiče i něco ostře - teplého do žaludku a samozřejmě Franta se svým týmem.Vyrazili jsme do písečné zmole ,tentokrát byla ale sněhová a po vyblbnutí pokračovalo asi 16 vozidel různého druhu a stáří na dobrodružnou výpravu - trabant a motorky na sněhu a v terénu ....? ale vše se v dobré obrátilo a po asi tří hodinové jízdě proložené čekáním na opozdilce a jinak nejedoucí , jsme se všichni sešli ve Svratce v muzeu.Krásná výstava tradice vánoc v nás vyvolala pocit , že jsme se všichni vrátili o 30 let zpátky .Jooo to jsme ještě byli krásní a šikovní !!!!

Závěrečná byla v nedaleké Krušovické hospodě nad talířem horkého hovězího s rýží.Dojezeno, dopito a vyrážíme do našich končin.

Kluci díky , rádi jsme přijeli a byli zase s Vámi.

Čekáme Vás všechny na naší Novoroční jízdě 15.1.2011 .

 

Náhledy fotografií ze složky ..a zase v Bystřici

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář